Professional solutions

KOGENERACJA

Wykonujemy
układy kogeneracji
do mocy 4,3 MWel.

KONSTRUKCJE STALOWE

Realizujemy prace
w zakresie produkcji konstrukcji stalowych.

ROBOTY ANTYKOROZYJNIE

Jedną z naszych
specjalności są roboty antykorozyjne.

PRACE NAUKOWO-BADAWCZE

Prowadzimy prace  badawcze 
nad nowymi materiałami 
dla budownictwa.

o firmie

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych PRI SILESIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością rozpoczęło działalność w 2012 roku. Spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem KRS 0000414716.

Celem naszej pracy jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie wykonawstwa i serwisu robót inżynieryjno-budowlanych, spełniających wysokie wymagania Naszych Klientów oraz dążenie do systematycznego rozwoju firmy. 

Przeznaczamy dużo środków finansowych na kolejne inwestycje. Z każdym rokiem firma staje się prężniejsza pod względem jakości robót, efektywności działania i sprawnego wykonywania powierzonych zleceń. Nie obce jest nam również wdrażanie nowości technicznych.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności.

Tak sformułowane zadania realizujemy poprzez indywidualne i elastyczne podejście do wymagań klientów. Posiadamy własne zaplecze badawczo-rozwojowe w zakresie nowych technologii w obszarze nanotechnologii.

Zajmujemy się budową układów pozyskiwania energii odnawialnej w postaci układów kogeneracyjnych o mocy jednej jednostki do 4,3 MWe.

Specjalizujemy się w robotach antykorozyjnych, termoizolacyjnych i hydroizoalacyjnych.  

Świadczymy ponadto usługi w budowie konstrukcji stalowych

Propagujemy zdrowy styl życia i pracy w oparciu o medycynę naturalną.

Jesteśmy otwarci na współpracę.

realizacja

W trakcie realizacji

Firma  aktualnie realizuje budowę dwóch agregatów kogeneracyjnych o mocy 4MWe, każdy w zabudowie kontenerowej dla Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Dotychczas zrealizowane roboty

2012
 • prace antykorozyjne dla Przedsiębiorstwa Wielobranżowego KORD Sp. z o.o.
2013
 • wykonanie robót konstrukcyjno-budowlanych na Inkubatorze Przedsiębiorczości Branży Budowlanej w Oleśnie.
 • wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego wirnika wentylatora nr 2 w stacji wentylatorów głównych przy szybie V w Jastrzębskiej Spółce Węglowej  S.A. KWK „Budryk”;
 • wykonanie konstrukcji stalowej do zabudowy kolektorów słonecznych w szpitalu specjalistycznym w Zabrzu dla TERMO-KLIMA Sp. z o.o. Sp. K.;
 • wykonanie prac budowlanych związanych z przeróbką i wzmocnieniem konstrukcji dachu budynku przy ul. Tartacznej w Katowicach dla TERMO-KLIMA Sp. z o.o. Sp. K.;
 • wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego elementów wentylatora głównego przewietrzania nr 1 na szybie V w Jastrzębskiej Spółce Węglowej S.A. KWK „Budryk”, a także demontaż starych i montaż nowych listew mocujących i uszczelek.
2014
 • wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego obudowy wentylatora WPK-5,0 nr 1 w JSW S.A. KWK „Budryk” dla Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „KORD” Sp. z o.o.
 • remonty i roboty antykorozyjne belek podsuwnicowych i suwnicy w wieży basztowej szybu LUDWIK dla Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. KWK „Pniówek”
 • obróbka strumieniowo-ścierna elementów wentylatorów dla Fabryki Wentylatorów „Fawent” S.A.
 • obróbka strumieniowo-ścierna elementów urządzenia przekładkowego UPP dla Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. KWK „Budryk”
 • wykonanie konstrukcji pod zadaszenie hali dla ALTOMAR Sp. z o.o.
 • piaskowanie i malowanie konstrukcji stalowych dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Sp. z o.o. w Mysłowicach
 • prace antykorozyjne dla ALTOMAR Sp. z o.o.
 • wykonanie konstrukcji stalowych dla TERMO-KLIMA MK Sp. z o.o.

kariera

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych SILESIA Sp. z o.o. zatrudnia osoby o różnym stopniu wykształcenia i posiadających rozmaite kwalifikacje i umiejętności. Pracownikom zaangażowanym, zdolnym i chętnym poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności zapewniamy korzystne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju.

Aktualnie poszukujemy pracowników dozoru średniego i wyższego o specjalnościach: elektrycznej maszyn i urządzeń oraz mechanicznej maszyn i urządzeń  na stanowiska
    inżynier elektryk, 
    inżynier mechanik, 
    technik elektryk, 
    technik mechanik, 
    ślusarz monter.

Osoby zainteresowane pracą w Przedsiębiorstwie Robót Inżynieryjnych SILESIA Sp. z o.o. prosimy o kontakt (lub nadesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres rekrutacjapri@o2.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które państwo aplikują.

ISO

W styczniu 2014 w firmie został wprowadzony Systemem Zarządzania Jakością w oparciu o wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez prestiżową jednostkę certyfikującą TÜV NORD.
W styczniu 2015 roku w siedzibie naszej firmy przeprowadzony został audyt zwieńczony wydaniem pozytywnej opinii niezależnych ekspertów.

kontakt

Mapa dojazdu:

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ *Wymagane pola

 
 
 
 

Przedsiębiorstwo 
Robót Inżynieryjnych 
SILESIA Sp. z o.o.

Call now:+ 48 (32) 72 62 875

e-mail: pri@prisilesia.eu

nr KRS 0000414716
NIP: 641-252-83-05
REGON:  24288026

adres:
41-700 Ruda Śląska
ul. Zabrzańska 38

biuro firmy:
40-862 Katowice
ul. Gliwicka 271